| Naam | Het gebruikte Graafwerktuig van KOMATSU |
|---|---|
| Model | Pc300-7 |
| Reizende snelheid (km/h) | 3.2/4.5/5.5 |
| Zwenkende snelheid (t/min) | 9.5 |
| Klasseerbaarheid (%) | 70/35° |
| Naam | Gebruikt Kobelco-Graafwerktuig |
|---|---|
| model | SK75-8 |
| Slewing speed (rpm) | 11.5 |
| Reizende snelheid (km/h) | 5.3/2.8 |
| Klasseerbaarheid (%) | 70 |
| Naam | Gebruikt DH55-graafwerktuig |
|---|---|
| Model | DH55 |
| Zwenkende snelheid (t/min) | 2200 |
| Reizende snelheid (km/h) | 2.4-3.8 |
| Bucket digging force (kN) | 31.4 |
| merk | Caterpillar |
|---|---|
| model | 320BL |
| Voorwaarde | Gebruikt, goed in werking stellend voorwaarde |
| Motor | 3066T |
| Paardmacht | 134 |
| Naam | Gebruikte SDLG-lader |
|---|---|
| Model | LG956L |
| Werkend gewicht van de gehele machine (kg) | 17000~17250 Kg |
| Geschatte ladingscapaciteit (kg) | 5000 Kg |
| Emmercapaciteit (m ³) | 2.5~4.5 m3 |
| Maximum Uitgebreide Lengte | 1400 mm |
|---|---|
| Breedte (spoor) | 310mm |
| Hoogte (aan cabine) | 305 mm |
| Gewicht | 26 - 35 kg |
| Geuldiepte | 520 mm |
| Naam | Gebruikte Caterpillar-lader |
|---|---|
| Model | CAT246C |
| Geschatte lading (Kg) | 975 |
| Het ten val brengen van lading (kg) | 1950 |
| Machinegewicht (kg) | 3348 |
| Naam | De gebruikte Nivelleermachine van de Wielmotor |
|---|---|
| Model | GR180 |
| Het werk gewicht van de gehele machine (kg) | 3200 |
| Geschatte macht (kw/rpm) | 138/2200-140/2300 |
| Tonnage (ton) | 15 |
| Producten | Gaterpillar-graafmachine |
|---|---|
| Merken | CAT |
| Oorsprong | Gemaakt Japan |
| Model | KAT 320D2 |
| Motormodel | KAT C7.1 |
| Machine het werk gewicht | 31200kg |
|---|---|
| De capaciteit van de emmer | 1.4m3 |
| Boomlengte | 3185mm |
| Motormodel | Komatsu SAA6D114E |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 180/1900 |